Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Pierwsza Komunia Święta w Jeziorzanach

 

         Składam serdeczne podziękowania rodzicom i uczniom klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Przytocznie za zaproszenie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość miała miejsce w dniu 5 czerwca 2022r. w Kościele Parafialnym w Jeziorzanach.

         Uroczystość miała przepiękną oprawę, bardzo wzruszającą i momentami wyciskającą łzy z oczu.

Wszystkim dzieciom, które w tym dniu przyjęły Najświętszy Sakrament składam życzenia wzrastania w mądrości i radości, życia w łasce uświęcającej, odczuwania miłości Bożej w każdej chwili i umacniania własnej wiary. Niech obfitość Łask Bożych będzie dla Was powodem do szczęścia i spokoju ducha.

 

Małgorzata Szabelska – dyrektor szkoły

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.