Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Dnia 9 czerwca przy pięknej słonecznej pogodzie, na terenie naszej szkoły odbył się Dzień Rodziny, w którym wzięły udział dzieci z Oddziałów przedszkolnych oraz te z klas 1-3.
Uroczystość ta była organizowana po raz drugi (choć w mniejszej grupie oraz formacie) i cieszy nas fakt, że była to okazja do świętowania w rodzinnym gronie.
Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że szkoła to nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice i dziadkowie, na których pomoc i życzliwość możemy liczyć.
Zanim rozpoczęła się oficjalna zabawa, przedszkolaki uraczyły swoich rodziców krótkimi występami artystycznymi, po których obdarowali ich drobnymi upominkami od serca.
Kiedy w końcu impreza mogła "ruszyć z kopyta" 😉, dzieci zaczęły korzystać z przygotowanych atrakcji. Imprezę poprowadził animator, który oprócz dobrej zabawy organizował również konkursy z nagrodami. Dużo śmiechu i okazję do "przebieranek" dała przygotowana własnoręcznie przez Panią Magdalenę Gromkowską fotobudka.
W myśl powiedzenia "brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko" nasi milusińscy ochoczo ruszyli malować farbami po specjalnie przygotowanej na tę okazję stretch folii.
Rada Rodziców przy SP w Przytocznie zapewniła też małe co nieco w postaci darmowego popcornu i kiełbasek z grilla.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy imprezy opuścili ją w dobrych humorach.
Korzystając z okazji pragniemy wyrazić wdzięczność sponsorom, dzięki którym możliwe było zapewnienie wszystkich atrakcji, a są to:
- Bank Spółdzielczy w Łukowie.
- Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeziorzanach, która za pomocą pamięci USB, zapewniła dzieciom dodatkową rozrywkę w postaci przedstawienia teatralnego pt. "Strach ma wielkie oczy, traktującego o sprawach związanych z agresją, emocjami i poczuciem bezpieczeństwa. Jego przekaz doskonale trafił w gusta naszej dziatwy.
- Dariusz Wiśniewski - NZOZ Wimed w Jeziorzanach
Bez maszyn do popcornu nie byłoby popcornu, a maszyn do popcornu nie byłoby gdyby nie wynajęły je nam Koła Gospodyń Wiejskich z Węgielc i Jeziorzan.
Węgielczanki i Jeziorzanki....serdecznie dziękujemy.
Chcielibyśmy też ogromnie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania tego małego rodzinnego pikniku. Współpraca to piękna rzecz i pokazuje ile jesteśmy w stanie razem osiągnąć.
Cieszymy się, że w myśl afrykańskiego przysłowia, że do wychowania potrzebna jest cała wioska, dziś tą wioskę stworzyliśmy.
 

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.