Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Zespół Szkół w Przytocznie

LOGOWANIE

Święto Narodu Polskiego, Święto Szkoły

           Uczciliśmy Święto 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Święto, które jest przez nas traktowane jako Święto Szkoły, miało bardzo uroczysty i wzniosły charakter. Inscenizacja, dekoracje i wystawy, oprawa muzyczna zapadały głęboko w serca i w pamięć. Zaangażowanie aktorów oraz wszystkich osób przygotowujących uroczystość przyniosło nadspodziewane efekty. Wzruszenie widzów było ogromne.

Dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom, zaangażowanym w przygotowanie akademii.

Dziękuję za doskonałą, mistrzowską i urzekającą Inscenizację, piękne dekoracje, wystawy, godne przywitanie gości oraz przygotowanie kunsztownych zaproszeń i plakatów. Dziękuję za pomoc przy przygotowaniu kotylionów i skromnego poczęstunku.

Dziękuję Wszystkim naszym Drogim Gościom za to, że zechcieli podzielić się z nami radością świętowania i wspólnego przeżywania chwil podniosłych i wzruszających.

 

 

                                                                                                           Małgorzata Szabelska

Copyright © 2019 ZS Przytoczno Rights Reserved.