Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Zespół Szkół w Przytocznie

LOGOWANIE

22 marca plastikowe nakrętki zebrane w naszej szkole trafiły do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Zbieraliśmy je w ramach akcji „Zamień śmieci na radość dzieci”. Mamy nadzieję, że w ten sposób chociaż w niewielkim stopniu przyczyniliśmy się do sprawienia radości podopiecznym hospicjum. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania i dzielą się tym co mają – w tym przypadku plastikowymi nakrętkami. Po raz kolejny udowodniliście, że macie ogromne serca otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Dziękujemy!!!

 

               20190322 1420142  20190322 1422312

Copyright © 2019 ZS Przytoczno Rights Reserved.