Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Zespół Szkół w Przytocznie

LOGOWANIE

„Proszę Pani, to jeden z najlepszych dni w moim życiu!” – takimi słowami większość uczestników wyjazdu do Warszawy podsumowała ten dzień. Dlaczego? Dlatego że był to dzień pełen emocji, niesamowitych wrażeń i chwil, gdy nasze serca biły kilka razy szybciej. Wszystko to, za sprawą udziału w nagraniu programu „Dance, Dance, Dance”. 28 marca zasiedliśmy na widowni i podziwialiśmy na żywo niesamowite występy taneczne. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda nagranie programu telewizyjnego „od kuchni”. Po zakończeniu nagrań czekała na nas niespodzianka – autografy i zdjęcia z naszymi idolami. W prezencie otrzymaliśmy również koszulkę z autografami jurorów. I chociaż wróciliśmy krótko przed północą, to warto było „zarwać” noc dla takich przeżyć. Zachęcamy wszystkich do oglądania programu 6 kwietnia – TVP2 godz. 20.00. My tam będziemy :)

 

                                             20190328 204210

galeria

Copyright © 2019 ZS Przytoczno Rights Reserved.