Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy meczami towarzyskimi sezon w halowej piłce nożnej chłopców z drużynami Nowodworu i Garbowa Szlacheckiego oraz rozpoczęliśmy sezon gry na otwartym powietrzu (boisku) z drużyną z Serokomli.

     W dniu 28. 03. 2019 r naszą szkołę odwiedzili uczniowie z Nowodworu i już po raz drugi z Grabowa Szlacheckiego. Tym razem roczniki 2008-2011. Nasza szkoła również wystawiła dwie drużyny: jedna rocznik 2008 (zieloni), druga 2009 i młodsi (niebiescy). Rozgrywki odbywały się zgodnie z zasadami zdrowej i sportowej rywalizacji a zawodnicy bez zastrzeżeń przestrzegali zasad fair play. Rozegrano kilkanaście meczy po 10 minut, były bardzo wyrównane a uczniowie zdobywali piękne bramki. Poszczególnym meczom towarzyszyły wielkie sportowe emocje.

Składy naszych drużyn:

„Zieloni”: Kuba Komsta, Krystian Mikos, Kacper Stępniak, Dawid Barszcz, Oskar Stępniak, Jakub Guz

„Niebiescy”: Sebastian Barszcz, Sebastian Brzoskowski, Patryk Barański, Patryk Janoski, Maciej Plichta, Kuba Sęki i Maciej Kępa

   Meczami towarzyskimi rozgrywanymi z najmłodszymi uczniami na naszej hali sportowej zakończyliśmy sezon halowej piłki nożnej. A już w sobotę 30.03.2019 r. rozpoczęliśmy na boisku meczem również towarzyskim wyjazdowym z drużyną Serokomli. Mecz trwał 2 x 30 minut i grali uczniowie starsi, roczniki 2004-2008. Mecz wygrała drużyna z Przytoczna 9:4

Najwięcej bramek zdobył Dominik Prusak 3, Kamil Sikora 2, Kacper Komsta 2, Sebastian Cienkusz 1, Aleksander Wasilewski 1, poza nimi w meczu wystąpili: Amelia Michna, Julia Woźniak, Szymon Wasilewski, Kuba Komsta, Cezary Mróz, Kacper Stępniak, Maciej Sikora.

Wszystkim zawodnikom gratuluję sportowej postawy, wielkiego ducha walki, zaangażowania i życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach.

A. Mitura

 

 

galeriagaleria

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.