Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Zespół Szkół w Przytocznie

LOGOWANIE

O tym, że nasi uczniowie poświęcają swój wolny czas by rozwijać swoje pasje wiadomo od dawna. Oprócz sukcesów sportowych czy recytatorskich mamy także młodzież której pasją jest taniec. 30 marca odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego w Krasnymstawie. Oliwia Pożarowszczyk z kl. V wytańczyła na nim II miejsce w kategorii srebro 10-11, Natalia Kępa z kl. VI i Dominik Piecyk z kl. VII również zdobyli II miejsce w kategorii brąz 12-13. Tego samego dnia dziewczęta wzięły udział w Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych Marce Dance, tańcząc w grupie Estrellas.
Tydzień później – 6 kwietnia Natalia i Dominik ponownie znaleźli się na parkiecie biorąc udział w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Piaskach. Tym razem wywalczyli I miejsce w kategorii brąz 12-13. Wszystkich gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i awansów do wyższych kategorii.
Uczniowie trenują w Domu Kultury w Kocku pod okiem pani Mileny Domino.

Copyright © 2019 ZS Przytoczno Rights Reserved.