Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Uczniowie klasy 3 SP pod opieką wych. Ewy Krawczak uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Wielkanocnym pt. „Wyobraźnia ukryta w pisance”, pod honorowym patronatem Muzeum Pisanki w Ciechanowcu. Uczennica Kinga Kutnik zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej 4 – 9 lat. Jej pisanka wykonana techniką wyklejania okruchami skorupek jaj, zainteresowała jury konkursu, które przyznało jej wyróżnienie, co było miłym zaskoczeniem dla Kingi, jej rodziców jak i wychowawcy klasy. W dniu 26 kwietnia 2019 r. uczennica w uczestniczyła w uroczystym wręczeniu nagród laureatom konkursu. Gratuluję Kindze wyróżnienia i życzę dalszych sukcesów.

           grupowe kinga1

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.