Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

                                                   

            Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu. Każdy uczeń ma za zadanie przynieść swoją ulbioną książkę. W dniu 10 maja w godz.10:00-10:15 poświęcamy czas na cztanie książek. Akcja jest realizowana w ramach kampanii społecznej „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. Wszystkich uczniów zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

                                                                                                                                                                          Karolina Chmielewska

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.