Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Obchodzony niedawno Dzień Dziecka oraz Dzień Mamy, a także zbliżający się Dzień Taty były okazją do wspólnego spotkania i zabawy w niedzielne ciepłe popołudnie 09.06.2019. Na wszystkich czekało wiele atrakcji. Mieliśmy możliwość zaprezentować swoje talenty, uczestniczyć w konkursach i turniejach, mogliśmy z bliska obejrzeć wóz strażacki oraz spadochron. Dmuchana zjeżdżalnia i zabawy z animatorem oraz rozrywki przygotowane przez rodziców, nauczycieli i najstarszych uczniów naszej szkoły dostarczyły mnóstwo radości.

 

                 img 20190609 141147 img 20190609 142627
 

 

Galeria

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.