Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

W związku ze zmianami rozporządzeń związanych z doradztwem zawodowym nasze panie: Anna Pożarowszczyk oraz Izabella Wasilewska uczestniczyły w weekendowym szkoleniu " Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno - zawodowego (makroregion IV)" współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasze Panie poświęciły swój wolny czas na podniesienie swoich kompetencji w zakresie doradztwa edukacyjno - zawodowego. Swoją wiedzę przekażą uczniom, którzy niebawem staną przed wyborem kolejnego etapu kształcenia.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.