Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się dwa piękne i inspirujące wydarzenia.

Pierwsze z nich: III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z baśnią” przygotowały panie Anna Pożarowszczyk, Karolina Chmielewska i Edyta Bąbol. Konkurs przebiegał na wysokim poziomie. Uczniowie zostali doskonale przygotowani przez nauczycieli, jak również przez własnych rodziców. Piękne recytacje, wspaniałe stroje i rekwizyty tworzyły niezapomniane wrażenia. Baśniowe dekoracje nadawały magiczności scenie i recytatorom. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak wysokiego standardu konkursu. Dziękuję też Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród konkursowych.

Drugie z wydarzeń, to warsztaty w oddziałach przedszkolnych dzieci młodszych. Warsztaty przygotowane przez panie Kazimierę Fabiańską i Wiolettę Radzikowską jak co roku cieszyły się wielkim powodzeniem. Rodzice wraz ze swoimi pociechami, w miłej atmosferze przygotowywali dekoracje świąteczne. Dzieci z pełnym zaangażowaniem sugerowały rodzicom pomysły na dekorowanie choinek. Mamy i babcie realizowały piękne wizje swoich dzieci. Współpraca w rodzinach była budująca. Rodzinna, świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Dziękuję rodzicom za obecność i zaangażowanie. Były to bezcenne chwile dla Państwa pociech. Paniom organizatorkom życzę dalszych, tak doskonałych pomysłów i niesłabnącego zapału w rozwijaniu umiejętności podopiecznych oraz wspierania dobrych relacji rodzinnych przedszkolaków.

To dla takich chwil warto być nauczycielem.

Małgorzata Szabelska

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przytocznie

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.