Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

A u nas znów święta….

W dniu 13.12.2019r. w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe dla dzieci sześcioletnich wraz z rodzicami pod opieką p. Ewy Krawczak.

Dzieci z zaangażowaniem wykonywały wspólnie z członkiem rodziny piękne bombki i ozdoby choinkowe. W doborowym  duecie powstawały piękne, kolorowe ozdoby. Nie było osoby która nie świeciłaby w tym dniu brokatem. Na zakończenie rodzice i ich pociechy ubrały choinkę. Dziękuję pomysłodawcy i wszystkim, którzy postanowili poświęcić dzień na wspólną zabawę. Dzieci zapewne zapamiętają ten radosny dzień.

Małgorzata Szabelska

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przytocznie

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.