Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

17 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie literackim "Opowieści wigilijne" zorganizowane przez PMDK w Lubartowie. Oczywiście w tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszych uczniów. Bartosz Barszcz i Emilia Zięba odebrali nagrody i dyplomy za zajęcie I i III miejsca. Opiekun Joanna Kowalczyk. Gratulujemy !!!

                                                            Obraz może zawierać: 11 osób, w tym Bartosz Barszcz, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.