Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Szanowni Państwo

W związku z przypadkami zakażenia koronawirusem na terenie Europy, na podstawie zaleceń Ministra edukacji Narodowej zwracam się z prośbą o nieprzysyłanie przeziębionych lub chorych dzieci do szkoły.

Jednocześnie informuję, że w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia szkoły rodzicowi dziecka do 8 roku życia należy się zasiłek opiekuńczy  (art. 32 Ustawa z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Dz.U. 1999 nr 60 poz. 636).

Ponadto informuję, że w przypadku osoby powracającej z terenów występowania koronawirusa, u której wystąpiły objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno – epidemioplogiczną oraz zgłosić się do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno -  zakaźnego.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przytocznie

Małgorzata Szabelska

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.