Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Przeczytałaś lub przeczytałeś ostatnio ciekawą książkę spoza listy lektur? Chcesz się podzielić wrażeniami? Napisz coś, narysuj, tablica na korytarzu czeka na Twą inwencję twórczą! Odłóż tablet przygarnij książkę! Pierwsza gazetka w wykonaniu Natalki Mikuły z klasy 5b już jest! Ty możesz być następny! Niezwykły świat literatury czeka na Ciebie! Edyta Bąbol

                   

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.