Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

                29 lutego 2020 r. w hali widowiskowo-sportowej w Kocku rozegrano zorganizowany przez Dom Kultury w Kocku i KS Polesie Kock 12 Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej o Puchar Dyrektora Domu Kultury. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: Polesie Kock I, Polesie Kock II, Gigant Przytoczno i  Amator Leopoldów – Rossos rozegrano 12 spotkań. Wystąpili uczniowie naszej szkoły rocznik 2005 i młodsi grający w barwach Giganta Przytoczno.

Kolejność:

  1. Polesie Kock II -13 pkt.
  2. Gigant Przytoczno- 10 pkt.
  3. Polesie Kock I -9 pkt.
  4. KS Amator Leopoldów – Rossosz -1 pkt.

Najlepszym zawodnikiem został nasz uczeń Szymon Wasilewski.

      Skład naszej drużyny:, Katarzyna Więsyk, Sebastian Cienkusz,  Przemysław Prusak,  Komsta Kacper (bramkarz), Maciej Sikora,  Aleksander Wasilewski,  Szymon Wasilewski, Dominik Prusak, Oskar Machul i  Komsta Kuba. Bramki zdobyli: Aleksander Wasilewski,  Szymon Wasilewski, Dominik Prusak, Oskar Machul i Maciej Sikora wszyscy po jednej bramce. Opiekunem była P. A. Mitura

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.