Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Drodzy uczniowie i rodzice!
Ze względu na przedłużający się czas nieobecności w szkole spowodowany przez COVID - 19. Porady i konsultacje możecie kierować do mnie drogą elektroniczną przez dziennik elektroniczny. Na wszystkie zadane pytania będę odpowiadać systematycznie. W zakładce pedagoga szkolnego na stronie szkoły umieszczane zostają artykuły o różnej tematyce. Zachęcam wszystkich do czytania. Pozdrawiam pedagog szkolny Izabella Wasilewska

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.