Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Oddziały przedszkolne i klasy 1-3

 

Informuję, że w związku z brakiem chętnych, oddziały przedszkolne ani klasy 1-3 Szkoły Podstawowej w Przytocznie nie wznawiają zajęć stacjonarnych od dnia 25 maja 2020r.

Realizacja programu nadal będzie odbywać się w sposób zdalny.

Termin otwarcia oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 zostanie ustalony po przygotowaniu technicznym szkoły  i zapewnieniu odpowiednich środków niezbędnych w profilaktyce zapobiegania rozprzestrzenianiu się  koronawirusa.

Jednocześnie proszę o telefoniczne zgłaszanie deklaracji powrotu dziecka do nauczania stacjonarnego na terenie szkoły.

Wznowione zostały zajęcia rewalidacji i wczesnego wspomagania na terenie szkoły.

Odbywają się one w terminach uzgodnionych pomiędzy rodzicami i nauczycielem.

Od 25.05.2020r. będzie możliwość konsultacji przed egzaminem na terenie szkoły dla klas ósmych oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Od 1.06.2020r. będzie możliwość konsultacji na terenie szkoły dla wszystkich uczniów oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Wszystkie konsultacje będą mogły odbywać się po uprzednim uzgodnieniu terminu pomiędzy uczniem/rodzicami i nauczycielem.

Wszyscy wchodzący na teren szkoły powinni stosować się do zasad bezpiecznego przebywania w szkole, przekazanych przez wychowawców i nauczycieli.

Małgorzata Szabelska

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.