Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Żegnamy rok szkolny 2019/2020

 

    Rok szkolny 2019/2020 był rokiem szczególnym. Sytuacja epidemiologiczna na świecie zmusiła wszystkich: uczniów, nauczycieli i rodziców do wytężonej pracy. Pracy w specyficznej formie, z jaką do tej pory prawie nie mieliśmy do czynienia. Było to wielkie wyzwanie dla nas wszystkich. Myślę, że wszyscy zatęskniliśmy już za zwyczajnymi lekcjami w klasie, za śmiechem koleżanek i kolegów, za słowami nauczycieli, kierowanymi bezpośrednio do ucznia, bez pośrednictwa technologii informacyjnej.

    Dziękuję wszystkim, za wzięcie na swoje barki tego ogromnego wyzwania jakim jest nauczanie i uczenie się. W szczególności dziękuję rodzicom za wcielanie się w rolę nauczyciela i mentora dla swoich dzieci. Za codzienne motywowanie ich do zdalnych lekcji i za wysłuchiwanie kapryszenia własnych pociech, że to za ciężko, za dużo…

Dziękuję pracownikom za dobrą, rzetelną pracę i za wsparcie. Za tworzenie dobrego klimatu oraz za serdeczne i otwarte podejście do uczniów. Radzie Rodziców za to, że chcieli wspólnie decydować o jakości pracy szkoły oraz byli obecni w dobrych, ale również w trudnych sytuacjach.  Dziękuję wszystkim, którzy wspierali w różnorodny sposób pracę naszej szkoły. Życzę wszystkim, aby praca dawała satysfakcję i stała się czymś więcej niż tylko codziennym obowiązkiem

    Gratuluję wszystkim sukcesu edukacyjnego w tak trudnym okresie. Gratuluję uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki na świadectwach szkolnych. Gratuluję też uczniom, którzy wykazali się gorliwością w uczęszczaniu do szkoły. Gratuluję nauczycielom, bo wykazali się inicjatywą i pomysłowością w organizowaniu nauczania na odległość. Bo nie szczędzili własnego czasu i własnych środków do prowadzenia lekcji zdalnych.

Dziękuję absolwentom. Miejcie odwagę do dalszej wędrówki nowymi ścieżkami edukacji. Rozwijajcie się i bądźcie dobrymi, mądrymi ludźmi.

    Na nadchodzące wakacje życzę wszystkim wspaniałego, wolnego od trosk i chorób wypoczynku. Korzystajcie ze słońca, powietrza i witamin w owocach, aby wszyscy wzmocnili swój organizm. Żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.

Martwię się tylko, aby nasze wspaniałe przedszkolaki nie zapomniały, jak fajnie jest być w przedszkolu i bawić się z rówieśnikami….

Dziękuję wszystkim za ten rok szkolny.

 

Małgorzata Szabelska

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przytocznie

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.