Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, aby nauka i nauczanie dawały radość i satysfakcję oraz owocowały sukcesami w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Aby nigdy nie zabrakło zapału do poszerzania wiedzy oraz cierpliwości w jej zdobywaniu, krzewieniu i wspieraniu dzieci w ich rozwoju.

Małgorzata Szabelska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Przytocznie

Art. 74. Karty Nauczyciela: W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych.

Dzień 14.10.2020r. (środa) w naszej szkole jest dniem wolnym dla uczniów.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.