Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

           

W związku z trwającą rekrutacją do przedszkola i szkoły, poniżej zamieszczona została lista kandydatów – dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2021-22.

W dniach 8-22 kwietnia 2021r. należy złożyć potwierdzenie rodziców/opiekunów prawnych woli zapisu dziecka do przedszkola.

            Wypełnione i podpisane przez obydwojga rodziców potwierdzenie można złożyć w skrzynce podawczej szkoły lub zeskanowane, przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Brak wpłynięcia potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola będzie skutkował nie przyjęciem dziecka do placówki na rok szkolny 2021-22.

Małgorzata Szabelska

 

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola

Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy pierwszej

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.