Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Jestem przekonana, że Wasze głowy są pełne pomysłów, jak spędzicie ten wyjątkowy czas. Czekają na was piękne miejsca, wspaniałe przygody, rodzina i przyjaciele.

Udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni, rozsądni, nie obawiajcie się używać słowa „nie” w sytuacjach namawiania was do czynów złych, niebezpiecznych. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Zawsze, gdy czujecie zagrożenie zwracajcie się o pomoc do osób, które darzycie zaufaniem lub do instytucji, które dobrze znacie: policja, straż pożarna, pogotowie. Liczę na waszą wiedzę i umiejętności. Wróćcie z wakacji zdrowi i szczęśliwi w nowym roku szkolnym.

Zanim jednak zabrzmi ostatni w tym roku dzwonek podziękujmy sobie wzajemnie za kolejny rok wytężonej pracy, wspólne spotkania, przeżycia, chwile dobre i słabsze, bo przecież życie szkolne składa się właśnie z takich.

Dziękuję uczniom za wytrwałość, za zapał w poszerzaniu własnych horyzontów. Za to, że pomimo izolacji związanej z pandemią, nie zapomnieliście o przyjaźniach, o szkole, o innym człowieku.

Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w naukę własnych pociech, za cierpliwość w sytuacji, gdy szkoła zawitała w progach Waszych domów. Dziękuję za to, że znosili Państwo hałasy płynące z głośników komputera, w szczególności za ciągłe ” Jasiu, Marysiu, Zosiu… jesteś tam?” lub „czy mogłaby Pani powtórzyć pytanie?”.

Serdecznie dziękuję nauczycielom. To Państwo musieliście nauczyć się w przyspieszonym trybie obsługiwać programy, aplikacje i sprzęt komputerowy, których wcześniej nie stosowaliśmy. Musieliście przygotowywać się w zupełnie inny sposób do każdej lekcji. Był to ogrom pracy, wykonanej dobrze i mądrze.

Dziękuję pracownikom szkoły za nieustanne dostosowywanie się do nowych rygorów i wytycznych sanitarnych. Za wzmożone działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i wszystkim przebywającym na terenie szkoły. Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie i wsparcie.

Życzę wszystkim pięknych, aktywnych, pełnych przygód i zdrowych wakacji.

 

Małgorzata Szabelska

Dyrektor SP w Przytocznie

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.