Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Chociaz ten rok szkolny byl trudny dla wszystkich, uczniowie klasy 8 udowodnili, że chcieć to móc. Pomimo pandemii i zdalnego nauczania poświęcali swój wolny czas biorąc udział w ogólnopolskim konkursie "Postaw na słońce ". Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie nasi uczniowie pokonali wszystkich zdobywając pierwsze miejsce w Polsce. W drugim niewiele zabrakło by stanąć na podium. Jednak w klasyfikacji ogólnej znów pokazali na co ich stać. Zdobyli trzecie miejsce w Polsce w grand prix za najwyższą liczbę punktów. Gratulujemy sukcesu oraz życzymy, by nadal rozwijali swoje pasje i talenty.
Uczniowie ktorzy brali udzial w konkursie:
Zięba Emilia
Śpiewak Jakub
Szymanek Mateusz
Szwargoliński Bartłomiej
Dzido Sebastian
Kępa Natalia
Woźniak Julia
Barszcz Bartosz
Zatyka Konrad
Guz Mateusz
Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Ani Goździckiej.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.