Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

 Oliwia Pożarowszczyk uczennica klasy 8 otrzymała tytuł laureata, zajmując I miejsce w kategorii literackiej X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł. Spotkanie z Aniołem”. Konkurs został zorganizowany przez MDK w Krasnymstawie pod honorowym patronem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Krasnostawskiego. Na konkurs wpłynęły prace literackie 114 uczestników z 54 placówek. Wiersze Oliwii „Szukając anioła” oraz „Wolontariusz to anioł”, zostały opublikowane w okolicznościowym zbiorze. Serdecznie gratulujemy Oliwii oraz jej nauczycielce pani Joannie Kowalczyk. Młodej artystce życzymy kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania i gratulacje kierujemy pod adres naszych pozostałych młodych artystek , które podjęły się trudu „tworzenia” utworów literackich, Nikoli Wolińskiej, Barbary Barszczewskiej, Anny Wesołowskiej, dziewczyny życzymy Wam sukcesów w kolejnych konkursach.

 

                                                                        264556741 1492610274450328 7129792501411659314 n

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.