Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Drodzy uczniowie

21 marca jest w naszym szkole "dniem bez plecaka" . Swoje przybory przynosicie w zamiennikach np. walizkach, wiadrach, skrzynkach itp., Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia. Tego dnia bawimy się również w "kolorową klasę". Wasi gospodarze wylosowali kolor który powinien być elementem waszego stroju. Pierwszego dnia wiosny odbędzie się również konkurs na najpiękniejsza wiosenną dekorację klasy. Na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej dekorujecie swoje klasy. Pamiętajcie żeby przynieść swoje materiały. Ostatnim elementem obchodów powitania wiosny będzie poczta wiosenna. Każdy z was może przesłać życzenia, pozdrowienia czy list innej osobie wrzucając kartkę do specjalnie przygotowanego pudełka.


Życzymy udanej zabawy.
Samorząd uczniowski.

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.