Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Pierwszy dzień wiosny to piękny i ważny dzień. Jest obietnicą, że od teraz przyroda się obudzi i ponownie rozkwitnie. Ożywiają się zwierzęta, ptactwo buduje gniazda. Słońce operuje na tyle silnie, że dni są ciepłe, a nasze organizmy zwiększają produkcję endorfin.

         W naszej szkole również wszyscy się cieszą, że nadeszła upragniona wiosna. Uczniowie, na jej powitanie, założyli kolorowe stroje. Każda klasa miała przydzielony inny kolor przewodni. Klasy zostały wiosennie udekorowane. Uczniowie prześcigali się w pomysłach.

         Był to również dzień bez plecaka. W jaki sposób można przynieść książki do szkoły? Tego chyba nie wymyśliłby żaden dorosły. Podręczniki i zeszyty były w walizkach, koszach, skrzynkach, a nawet na deskorolce czy w mikrofalówce.

         Dzieci przedszkolne i klasy 1-3 zatroszczyły się, aby zima na razie nie wracała. Pożegnali zimę przygotowując i spalając piękne Marzanny.

Wszyscy doskonale się bawili i cieszyli przyjściem wiosny.

Rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8. Poziom był bardzo wyrównany

I miejsce zdobyła klasa czwarta.

II miejsce klasa siódma A.

III miejsce ex aequo zajęły klasy piata, szósta, siódma B i ósma.

Życzę wszystkim wiele radości i energii na wiosnę. Korzystajcie ze słonecznych dni i nabierajcie odporności dzięki witaminie D.

Małgorzata Szabelska – dyrektor szkoły

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.