Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

W okresie kwarantanny zachęcamy do nadrabiania czytelniczych zaległości. Jeśli jednak Wasze zapasy książkowe się pomniejszają, proponujemy skorzystanie ze zbiorów on-line.

Poniżej przedstawiam kilka ofert, z których możecie skorzystać:

Legimi – na okres kwarantanny zasoby na platformie Legimi dostępne są bezpłatnie e-booki dla dzieci i młodzieży. Wystarczy na stronie www.legimi.pl/czas-na-czytanie/ wpisać kod czytamy, a następnie zarejestrować się w serwisie Legimi i pobrać aplikację. Po zalogowaniu w niej lektura znajdować się będzie na wirtualnej półce. Kod wykorzystać można do 31 marca, natomiast książka przyznana będzie bez ograniczeń czasowych.

POLONA – polona.pl -  polska biblioteka cyfrowa, w której udostępniane są zdigitalizowane książki, czasopisma, grafiki, mapy, muzykalia, druki ulotne oraz rękopisy pochodzące ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz instytucji współpracujących. A wśród nich polecane:

https://bn.org.pl/aktualnosci/3931-bezplatne-e-booki-w-polonie.html?fbclid=IwAR072vUNiYC4exPcgi0HJ6c1FE3sqcB0KukiBxX6GgBeibLc9Q98cCPSqAA

 

Zachęcam!

Karolina Chmielewska

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.