Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Szanowni rodzice

Od dnia 26.10.2020 (poniedziałek) uczniowie klas 4 – 8 nie przychodzą do szkoły. Nauczanie tych uczniów będzie odbywało się zdalnie. Szczegóły przekazane zostaną przez wychowawców przez dziennik elektroniczny.

Nauczanie w oddziałach przedszkolnych i w klasach 1-3 odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach, stacjonarnie w szkole. Odwozy będą funkcjonowały zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, informuję, że od 26.10.2020 (poniedziałek) Szkoła Podstawowa w Przytocznie wprowadza zakaz przebywania na terenie budynku szkoły osób postronnych, w tym rodziców.

W związku z powyższym:

  1. Rodzice przyprowadzający dzieci do oddziału przedszkolnego/szkoły pozostają przed wejściem do budynku.
  2. Pracownicy obsługi odbierają dzieci od rodziców w drzwiach budynku od 7:50 do 8:20.
  3. Odbiór dzieci z oddziałów przedszkolnych przez rodziców odbywać się będzie również w wejściu do szkoły od godz. 12:30-13:00.
  4. Odbiór dzieci klas I-III przez rodziców odbywać się będzie w drzwiach szkoły po zakończeniu zajęć lekcyjnych.
  5. Rodziców dzieci korzystających z dłuższego pobytu w przedszkolu, proszę o odbieranie dziecka przed wejściem do szkoły, po uprzednim zadzwonieniu dzwonkiem znajdującym się przed budynkiem szkoły lub powiadomieniu telefonicznym sekretariatu szkoły nr 81 85 78 016.

Informuję, że wszystkie sprawy można załatwiać drogą telefoniczną (tel. 81 85 78 016), za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez dziennik elektroniczny. Dokumenty należy przekazywać elektronicznie lub wykorzystując skrzynkę podawczą przed wejściem do szkoły.

      Opłaty za czesne i wyżywienie należy regulować na konto, podane  na stronie www szkoły. Informacje o wysokości opłat będą przekazywane przez dziennik elektroniczny.

      Życzę wszystkim zdrowia w tych trudnych czasach i rychłego powrotu do zwykłych, normalnych zasad funkcjonowania społecznego.

Małgorzata Szabelska – dyrektor SP w Przytocznie

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.