Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów z najmłodszych klas

        W związku z wejściem w życie od poniedziałku 9.11.2020 nauczania zdalnego we wszystkich klasach szkoły podstawowej, informuję, że wszyscy uczniowie uzyskali login i hasło do aplikacji Microsoft TEAMS.

          Uczniowie klas 1-3 dostali kartki z loginem i hasłem do przekazania w domu. Proszę ściągnąć na laptop/komputer aplikację TEAMS, a następnie zalogować tam dziecko. Najlepiej nie wylogowywać się z aplikacji, wtedy uczeń nie będzie miał problemów z wejściem na lekcję.

       Jeżeli dziecka nie było w ostatnich dniach w szkole, to informację o loginie i haśle przekazano również przez dziennik elektroniczny. Można również uzyskać taką informację telefonicznie u wychowawcy lub w sekretariacie. Mamy też możliwość przesłać hasło wiadomością tekstową.

       W przypadku jakichkolwiek trudności, służymy pomocą telefonicznie.


  Login każdego dziecka wygląda następująco:

Pierwsza litera imienia + nazwisko bez polskich znaków @przytoczno2.onmicrosoft.com

Np. Dla dziecka Maria Gwóźdź login będzie wyglądał następująco:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Powodzenia w zdalnej nauce.

Dzieci oddziałów przedszkolnych nadal mają nauczanie stacjonarne. Autobus szkolny kursuje zgodnie z planem.

Małgorzata Szabelska – dyrektor szkoły

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.