Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Serdecznie gratuluję  uczennicom:

Anastazji Zięba- klasa III,

Emilii Zięba klasa - VIII

Barbarze Barszczewskiej – klasa VII

zdobytych wyróżnień i tytułów w  XXII Powiatowym Konkursie Literackim  "Opowieści Wigilijne".

Gratuluję odwagi, twórczej postawy i fantazji pisarskiej.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, składam gratulacje i życzenia przyszłych sukcesów w literackich zmaganiach.

Małgorzata Szabelska

dyrektor Szkoły Podstawowej w Przytocznie

14 grudnia 2020 roku został rozstrzygnięty XXII Powiatowy Konkurs Literacki "Opowieści Wigilijne" organizowany przez Powiatowy Dom Kultury w Lubartowie. Wśród laureatek konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły.
W kategorii klas I -III wyróżnienie zdobyła Anastazja Zięba z klasy III przygotowana pod kierunkiem Hanny Rafał - Frasek.
W kategorii klas VII -VII nagrodę zdobyła uczennica klasy VIII Emilia Zięba oraz Barbara Barszczewska uczennica klasy VII, przygotowane pod kierunkiem p. Joanny Kowalczyk.
Cieszymy się ogromnie, że wśród młodych pisarzy docenionych przez Komisję znalazły się uczennice naszej szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy pod adres naszych pozostałych młodych uczestników konkursu. Gratulujemy Wam serdecznie i czekamy na dalsze sukcesy.

                                       Brak opisu.

Wyniki konkursów organizowanych przez bibliotekę.

 

 1. Konkurs plastyczny pt.”Wyobraź sobie„ uczniowie mieli za zadaniem zaprojektowania okładki dla nieistniejącej realnie lecz istniejącej w ich wyobraźni książki. Książce należało nadać (wymyśleć) tytuł i wykonać projekt okładki, na której powinien być tytuł i nazwisko autora (w tym przypadku ucznia uczestniczącego w konkursie). Ocenie podlegała kreatywność, pomysłowość, estetyka wykonania i zgodność z tematyką konkursu.

Wyróżnienie zdobyli:

kl.1:

 • Nikola Wolińska
 • Julia Gromkowska
 • Wiktoria Gurtat
 1. 2 :
 • Lena Jurczak
 • Cezary Kruczek
 • Joanna Zięba

kl.3:

 • Alicja Adamska
 • Aleksanadra Gryglicka
 • Dawid Gurtat
 1. Konkurs plastyczny ,,Czytanie zawsze w modzie” dla uczniów klas V- VIII. Zadaniem uczestnika było wykonanie plakatu zawierającego hasło: ,, Czytanie zawsze w modzie” przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych.Ocenie podlegała kreatywność, pomysłowość, estetyka wykonania i zgodność z tematyką konkursu.

Wyróżnienie zdobyli:

- Mikołaj Cybul (kl.5)

- Gabriela Zięba (kl.7)

- Emilia Zięba (kl.8)

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Nagrody do odebrania w szkole w godz. 7:30-15:00.

Karolina Chmielewska – biblioteka szkolna

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Opowieści Wigilijne”. Tematem prac plastycznych płaskich jest Boże Narodzenie, świąteczne i noworoczne obrzędy religijne i rodzinne - tradycja i współczesność”. Prace można składać w szkole (skrzynka podawcza) do końca listopada lub przesyłać do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie – do 7 grudnia.


Można również wykonać formę przestrzenną – szopkę. Szopki należy dostarczać bezpośrednio do PMDK w Lubartowie. Regulamin dostępny jest pod adresem: https://www.mdk.lubartow.pl/konkursy/1620-2020-12-07-xxii-powiatowy-konkurs-plastyczny-opowiesci-wigilijne-2020

Zapraszamy

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.