Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Opowieści Wigilijne”. Tematem prac plastycznych płaskich jest Boże Narodzenie, świąteczne i noworoczne obrzędy religijne i rodzinne - tradycja i współczesność”. Prace można składać w szkole (skrzynka podawcza) do końca listopada lub przesyłać do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie – do 7 grudnia.


Można również wykonać formę przestrzenną – szopkę. Szopki należy dostarczać bezpośrednio do PMDK w Lubartowie. Regulamin dostępny jest pod adresem: https://www.mdk.lubartow.pl/konkursy/1620-2020-12-07-xxii-powiatowy-konkurs-plastyczny-opowiesci-wigilijne-2020

Zapraszamy

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.