Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/zsprzytoczno.pl/public_html/templates/dd_highschool_43/functions.php on line 205

Wyniki konkursów organizowanych przez bibliotekę.

 

 1. Konkurs plastyczny pt.”Wyobraź sobie„ uczniowie mieli za zadaniem zaprojektowania okładki dla nieistniejącej realnie lecz istniejącej w ich wyobraźni książki. Książce należało nadać (wymyśleć) tytuł i wykonać projekt okładki, na której powinien być tytuł i nazwisko autora (w tym przypadku ucznia uczestniczącego w konkursie). Ocenie podlegała kreatywność, pomysłowość, estetyka wykonania i zgodność z tematyką konkursu.

Wyróżnienie zdobyli:

kl.1:

 • Nikola Wolińska
 • Julia Gromkowska
 • Wiktoria Gurtat
 1. 2 :
 • Lena Jurczak
 • Cezary Kruczek
 • Joanna Zięba

kl.3:

 • Alicja Adamska
 • Aleksanadra Gryglicka
 • Dawid Gurtat
 1. Konkurs plastyczny ,,Czytanie zawsze w modzie” dla uczniów klas V- VIII. Zadaniem uczestnika było wykonanie plakatu zawierającego hasło: ,, Czytanie zawsze w modzie” przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych.Ocenie podlegała kreatywność, pomysłowość, estetyka wykonania i zgodność z tematyką konkursu.

Wyróżnienie zdobyli:

- Mikołaj Cybul (kl.5)

- Gabriela Zięba (kl.7)

- Emilia Zięba (kl.8)

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Nagrody do odebrania w szkole w godz. 7:30-15:00.

Karolina Chmielewska – biblioteka szkolna

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.