Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

Za nami XXXI edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".
17 marca 2022r. uczniowie naszej szkoły sprawdzili swoją wiedzę matematyczną biorąc udział w konkursie. Chociaż pytania często są podchwytliwe i nie należą do najłatwiejszych to chętnych do sprawdzenia się nie zabrakło. Najmłodszym uczestnikiem była Magda Syta z klasy 2. Najliczniejsza grupa to uczniowie klasy czwartej: Patryk Licheński, Alicja Adamska, Anastazja Zięba i Lena Nastaj. Z klasy 5 udział wzięła Julia Syta. Szkolnym koordynatorem Międzynarodowego konkursu jest p. Irena Sobieszyńska. Karty odpowiedzi naszych uczniów zostały przesłane do organizatorów, teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki. Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki. Za udział każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy symbol " Zaplątany Kangurek".

.

   275701957 533887511439970 5968268049327499865 n1                          logo kangourou

 

Galeria

 

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.