Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – J. Piłsudski

Szkoła Podstawowa w Przytocznie

LOGOWANIE

14 października jest Dniem Edukacji Narodowej. W dniu 16.10.2014 z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia Złotych Jabłek. Były wiersze, życzenia, ciepłe słowa i podziękowania. Każdy z pracowników szkoły – nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych – został wyróżniony i nagrodzony Złotym Jabłkiem w swojej kategorii. Wszystkim pracownikom szkoły życzenia z okazji ich święta złożył również Samorząd Uczniowski:

 

„Szukać prawdy,

kochać piękno, chcieć dobra,

czynić najlepsze –

to zadanie i cel człowieka”

M. Mendelssohn

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

najserdeczniejsze podziękowania i życzenia:

zdrowia, radości oraz dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym

składa Samorząd Uczniowski

 

135    128  138

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Rights Reserved.