Warsztaty wielkanocne w grupach przedszkolnych. 🐣

22 marca 2024 w naszym przedszkolu odbyły się Warsztaty Wielkanocne z udziałem dzieci oraz rodziców. 🥰W miłej atmosferze i z dużym zaangażowaniem uczestników powstały niezwykłe stroiki wielkanocne. 🐥🐇 Wykonane prace dzieci zabrały do domu. Rodzice wraz z dziećmi wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i naszym Przedszkolakom za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że wykonane stroiki znajdą się na Wielkanocnych stołach i będą przypominały o tym wspólnie spędzonym czasie. 💓

 

Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi Szkoły Pani Monice Szczepaniak za możliwość zorganizowania warsztatów, ponieważ to bardzo duża odpowiedzialność przy tak dużym wydarzeniu, aby nic nikomu się nie wydarzyło. Jak mówi Pani Dyrektor "Współpraca najważniejsza i można wszystko zorganizować".