Alicja w Krainie Czarów

,,Zdrowo, smacznie, kolorowo''- edukacja o owocach.

Podczas zajęć dydaktycznych przedszkolaki z gr. 4-5 latków wykonały sałatkę owocową.

7.X.2023r. (piątek) jest dniem uśmiechu z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów do przyłączenia się do akcji – „weź ze sobą uśmiech” oraz „weź ze sobą miłe słowo” . W tym dniu na terenie szkoły wywieszone będą uśmiechnięte buźki oraz karteczki z miłymi sentencjami. Wyszukaj je, przeczytaj i podaj dalej. Tego dnia wszystkim życzymy dużo uśmiechu 
Karolina Chmielewska

Wycieczka klas I-III do Lasu Odkrywców

W dniu 29 września 2023r. nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.

Dzień Chłopaka w 4-5 latkach🙂🎊🎉


    29 września w naszej grupie świętowaliśmy Dzień Chłopaka.