21 marca uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili Pierwszy Dzień Wiosny. Pani Dyrektor powitała wszystkich na apelu, po czym rozpoczęły się gry i zabawy przygotowane przez SU.

 

Pierwszym punktem był pokaz mody w wykonaniu każdej klasy. W konkursie na najlepiej przebraną klasę zwyciężyła klasa 5. Drugim punktem tego dnia były wyzwania - każdy uczeń wylosował zadanie, które musiał wykonać. Wyzwania okazały się bardzo ciekawe, chociaż niektóre wymagały dużej odwagi. Po wyzwaniach uczniowie poszczególnych klas układali napisy z własnych ciał. Przy tym zadaniu uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Kolejnym punktem był EKO turniej. Uczniowie spróbowali swoich sił w teleturnieju ,,Jeden z Dziesięciu''. Po serii pytań uczestnicy musieli zbudować filtr do brudnej wody, następne zmierzyć się z pozostałymi dwoma etapami - zgadywanka oraz układanka. Konkurencje wygrała klasa czwarta. Ostatnim punktem był turniej piłki nożnej. Pierwszy Dzień Wiosny okazał się świetną okazją do wspólnej zabawy.